Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 09:11

Basında Üniversitemiz

Selçuk Üniversitesinde ‘Sıfır Atık Yönetimi Birimi’ kuruldu

Selcuk University 09:36

Selçuk Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı bünyesinde ‘Sıfır Atık Yönetimi Birimi’ kuruldu. Birim ile atıkların minimum düzeye düşürülmesi ve geri dönüşümünün sağlanması hedefleniyor.

SÜ öğrencileri Türkiye’nin gururu oldu

Selcuk University 13:30

Türkiye Kadın Tekvando Millî Takımı, Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonası’nda 2’si altın, 5 madalya kazandı. Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Zeliha Ağrıs ülkemize altın madalya kazandıran isimlerden biriydi. Rukiye Yıldırım da bronz madalyanın sahibi oldu.

Selçuk İletişim, 5 ödül ile zirvede

Selcuk University 19:16

TRT’nin bu yıl 6’ncısını düzenlediği ‘Geleceğin İletişimcileri Yarışması’na Selçuk Üniversitesi damga vurdu. İletişim Fakültesi öğrencileri; iki birincilik, bir ikincilik, iki de üçüncülük olmak üzere toplam 5 ödül alarak en fazla ismi okunan fakülte oldu.

Dünyadaki Tıbbi Bitkiler Selçuk Üniversitesinde Analiz Ediliyor

Selcuk University 13:40

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Fen Fakültesi Zooloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gökhan Zengin ve ekibi, yaklaşık 40 ülkedeki bilim insanı tarafından oluşturulan ‘Fizyoloji/Biyokimya Laboratuvarı Uluslararası İş Birliği Ağı’ ile yurt dışından gelen tıbbi bitkilerin analizini gerçekleştiriyor.

FAST ACCESS

PROMOTION