Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

SÜ Sağlık Bilimleri Fakültesinden örnek proje

Selcuk University 10:20

Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, örnek bir projeye imza attı. Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi servisinde tedavi gören çocukların moral ve motivasyonunu artırmak, iyileşme süreçlerini hızlandırmak amacıyla oyuncaklar hediye edildi.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:10

Selçuk Üniversitesi, TEKNOFEST Azerbaycan'da

Selcuk University 16:45

Bakü'de 26-29 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali “TEKNOFEST Azerbaycan” başladı. Bin takım olmak üzere 5 bin yarışmacının başvurduğu, 250'den fazlasının finale kaldığı festivalin ilgi odaklarından biri de Selçuk Üniversitesi standıydı. Misafirlere, Üniversite ve Konya hakkında bilgiler verildi.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:40

Görme engelliler için sesli kütüphane çalışması

Selcuk University 09:05

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Gönüllülük Çalışmaları Dersi kapsamında görme engelli bireyler için iç mimarlık, tasarım, mimarlık ve sanat alanlarında 13 kitabı seslendirdi.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:40

Hayvanlarda antibiyotik direncine karşı alternatif ürün geliştirilecek

Selcuk University 14:19

Selçuk Üniversitesi, yürütücülüğünü üstlendiği projeyle hayvanlarda görülen “Escherichia coli” bakterisi tedavisinde kullanılan antibiyotiklere karşı direncin artmasına bağlı olarak alternatif bir ürün geliştirecek

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:10

FAST ACCESS

PROMOTION