Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

Ata tohumların yaygınlaştırılması ve uzun süreli korunması hedefleniyor

Selcuk University 17:23

Selçuk Üniversitesi ile Sarayönü Belediyesi arasında ata tohumların Sarayönü, Konya ve Türkiye’de yaygınlaştırılması ve uzun süreli korunması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:47

Rektör Prof. Dr. Aksoy, 15 Temmuz etkinliklerine katıldı

Selcuk University 16:38

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla kent protokolüyle birlikte Konya Şehitliği’ni ziyaret etti. Prof. Dr. Aksoy, şehit mezarlarına karanfil bırakarak dua etti.

Selçuk Üniversitesinde 15 Temmuz paneli düzenlendi

Selcuk University 15:18

Tarih boyunca hiçbir güce boyun eğmeyen, bağımsızlık, hürriyet uğruna canını feda etmekten çekinmeyen Türk milleti, şanlı hilâlin ilelebet dalgalanacağını, Çanakkale ruhunu kaybetmediğini 15 Temmuz’da bir kez daha gösterdi. Selçuk Üniversitesi tarafından düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Paneli”nde, vatan aşığı bu millete zincir vurulamayacağına bir kez daha dikkat çekildi.

Selçuk Üniversitesinde 15 Temmuz şehidinin ismi okuma salonuna verildi

Selcuk University 14:49

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesindeki okuma salonuna, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminde Gölbaşı’ndaki Özel Harekât Daire Başkanlığına düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen Muhsin Kiremitçi’nin ismi verildi.

Selçuk Üniversitesinde genç diş hekimleri diplomalarını aldı

Selcuk University 13:13

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Diş Hekimliği Fakültesi 2020-2021 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Çiftci ve Prof. Dr. Emrullah Eken’in katılımıyla gerçekleşti.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 09:05

Prof. Dr. Aksoy: Tüketen değil, üreten bir Üniversiteyiz

Selcuk University 16:20

Selçuk Üniversitesi bünyesindeki Sarıcalar Çiftliği’nde yetiştirilen buğdayların hasadı, Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy tarafından başlatıldı. Üniversite olarak tarım şehri Konya’daki verimi artırmak adına önemli adımlar attıklarını belirten Prof. Dr. Aksoy, “Tüketen değil, üreten bir Üniversite konuma geldik.” dedi.

FAST ACCESS

PROMOTION