MAHMUT ENES ÖZTÜRKMEN
Özel Kalem / Başkanlık
BURAK BÜYÜKTÜRKMEN
Birim Sorumlusu/Atatürk Öğrenci Yurtları
ALİ YAZGAN
Öğrenci İşleri Sorumlusu / Atatürk Öğrenci Yurtları
AYSEL ÇUBUK
Atatürk Öğrenci Yurtları
MERYEM KÜÇÜKKÖK
ELİF YILDIRIM
AYSEL TEKİŞ
BEHİCE NAVRUZ
TAHİR TEMEL
SADIK KARAGÖZ
MEHMET EMRE
MEVLÜT DAVŞANCI
Atatürk Öğrenci Yurtlar
ERKAN KAĞITCI
ŞERİFE ÇELİK
ASİYE BÜYÜKBORUCU
DİLEK KEMER
HAVVA PORTAKAL
HİLAL ZEHRA YILMAZ
NİLGÜN KAPLAN
İSMET SERT
DERYA GÜNDÜZALP
TUBA ŞAHİN
YASEMİN SARI
ZEYNEP SUNAR
ÖZNUR IŞIKLI
MUSA HALICI
CELALEDDİN YAHYA TÜLEK
İSMAİL PULLU
OĞUZHAN CENGİZ
Atatürk Öğrenci Yurdu
SERDAR YILDIRIM
RAMAZAN KAYA
MUSTAFA KOÇYİĞİT
NUH AKCI
OSMAN DURSUN
ALİ KARAKOÇ
MUHARREM DİLLİ
ASIM ÖZKARADAYI
CANER ÇINAR
İSMAİL YAPRAK
ALİ YILDIZ
MUSTAFA KUŞ
ALİ ÇALIŞ
AHMET KOYUNCU
SALİH TOPDEMİR
ALİ SARI
YAŞAR ÇAKIR
MEVLÜT KOÇ
ONUR ŞAHİN
ABDULLAH ÇOBANOĞLU
TALHA SİVRİTEPE
HASAN KARAKOYUN
GÜLTER TELLİ
ALİYE KUTLU
HATİCE UYANIR
MİNE SEZEN
FİRDEVS EKE
AYŞE BAYAM
MAVİLİ AKBAYIR
AYŞE ÇALIŞ
NAZMİYE ÖZDEMİR
NEVİN YILMAZ
AYŞE KÖSE
EMİNE ÖZKAN
FATMA ATEŞ
RAZİYE AYRANCI
ZALE KARACALAR
ÖMER TURAN
Veteriner Hekim/Merkez Yemekhane
HASAN ÖZOĞUL
Merkez Yemekhane Kart Satış / Beslenme Hizmetleri Şubesi
RAMAZAN KARAKAYA
Aşçı/Beslenme Hizmetleri Şubesi
İBRAHİM DİKKAŞ
Büro Memuru / Beslenme Hizmetleri Şubesi
AYŞE İLÇİN
Büro Personeli / Beslenme Hizmetleri Şubesi
SALİH AKAR
Merkez Yemekhane Depo / Beslenme Hizmetleri Şubesi
AHMET TAŞPUNAR
Merkez Yemekhane Öğrenci Kart Satış / Beslenme Hizmetleri Şubesi
MEHMET VARIÇOK
KENAN ÇAKIR
Merkez Yemekhane
MUSTAFA BAŞAR
Merkez Yemekhane Sorumlusu/Beslenme Hizmetleri Şubesi
ALİ YAŞAR
Merkez Yemekhane Ekmek Fırın
SAMİ GÜLAÇAN
MERKEZ YEMEKHANE/AŞÇI
HASAN HÜSEYİN MADEN
HALİL MÜMTAZ UYSAL
Merkez Yemekhane Bekçisi
ALİ OKUTAN
BURAK KARAKUŞ
ALİ TEKİN
Merkez Yemekhane Gece Bekçisi
NAİME KOCAYÖRÜK
Kutalmışoğlu Süleyman Şah Sos. Tes. Yemk. Kart Satış/Beslenme Hizmetleri Şubesi
MUSTAFA GÜNEŞ
Büro Memuru / Kültür Şube
ÖMÜR ŞAHİN
RUKİYE ÖZDEMİR
Kültür Şube
EMRE BÜLBÜL
Büro Personeli / Kültür Şube
İDRİS URGANCI
Teknisyen / Kültür Şube
ATİLLA BAYRAKCI
Sultan Alparslan Kültür Merkezi Sorumlusu / SAKM
HAZEL TAPLACI
Büro Personeli / SAKM
VOLKAN ŞAYİR
Teknisyen / SAKM
AHMET KUTLU
Temizlik Görevlisi / SAKM
ABDURRAHMAN ÖZDEN
BEKİR İZER
FADİME TÜRKAN
HAVVA ÇAĞLAR
SEMRA ÇETİNKAYA
Kantin Kiralama Birimi / Satınalma Şubesi
GÜRKAN ATEŞ
Büro Personeli / Satınalma Şubesi
MUSTAFA BÜLENT KORKMAZ
ÖMER VURAL
SAADET BATIR
MESUT TANMAN
Taşınır Kontrol Yetkilisi / Taşınır Kontrol ve Taşınır Kayıt Birimi
MEHMET ŞAHİN
Büro Personeli / Taşınır Kontrol ve Taşınır Kayıt Birimi
AHMET DURAK
Salon Görevlisi / Spor Şube
BÜLENT ŞAYİR
75. Yıl Spor Salon Görevlisi/Spor Şube
HAYDAR CEYHAN
15 Temmuz Stadyum Görevlisi/Spor Şube
MEHMET ALİ KÜÇÜK
MEHMET TOPAL
ORHAN OKUŞ
ALİ SUNAR
Keykubad Köşkü Sorumlusu
VEDAT YALÇINKAYA
Büro Personeli / Sosyal Tesisler Şubesi
ÇAĞRI ERDOĞAN SERES
TUĞÇE ERDOĞAN
MUSTAFA AYAR
Depocu / Sosyal Tesisler Şubesi
MUSTAFA AKIN
Kafeterya Görevlisi / Sosyal Tesisler Şubesi
MUSTAFA MÜCAHİT ERDEM
Çay Ocağı / Sosyal Tesisler Şubesi
UFUK KORKMAZ
MUSTAFA ÇİĞDEM
Binicilik Tesisleri/ Sosyal Tesisler Şubesi
ÖMER SARI
Garson / Keykubad Köşkü
ESMA ÇİFCİ
Erasmus Konukevi / Sosyal Tesisler Şubesi
TUĞBA ERGENCİ
OSMAN TÜNEN
HATİCE KORKMAZ
NAZİFE ÖZTÜRK
OKTAY DURUCAN
Merkez Yemekhane Kasap
ABDULLAH NAVRUZ
Danışma Görevlisi
BURAK BURÇİN BOZKURT
Büro Personeli / Personel Şube
FİRDEVS KİRAZ
Büro Personeli / Öğrenci İşleri Şubesi
HAMZA KARAKUŞ
Büro Memuru(Genel)/ Personel Şube
RAFİYE TÜRKMEN
Evrak Kayıt Birimi / Personel Şube
GAMZE ŞİMŞEK
Büro Personeli / Evrak Kayıt Birimi
ZEHRA YÖRÜR
NAFİYE AKDEMİR
Temizlik Personeli / İdari İşler Şubesi
ŞERİFE TAŞCAN
SEYİT ALİ ERCAN
İBRAHİM ÇOBAN
FAHRİYE KIRTEPE
İZZET AKŞİT
Başşoför
ABDULHAKİM YEKREK
Şoför
BÜLENT ÖZARPALI
İBRAHİM BADEMLİ
FATİH ÖZCAN
MUSTAFA GÜRBÜZ
SÜLEYMAN CANDEMİR