3.12.2022 - Engelli Öğrenci Birimi Koord.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün anlam ve önemi göz önünde bulundurarak Turizm Fakültemiz Rekreasyon Yönetimi Bölümü ve Rekreasyon Topluluğunun hazırlamış olduğu “Görme Engelli Çocuklar için Uygulamalı Terapatik Rekreasyon” projesi “Selçuklu Mediha-Hasan Tahsin Alaylı Görme Engelliler İlkokulu/Ortaokulu”nda Arş. Gör. H. Suat liderliğinde gerçekleştirildi.